KAM PREMIUM Plus

Optymalnie dopasowana przestrzeń użytkowa

Linia mebli kuchennych KAM PREMIUM Plus bazuje na nowatorskiej, modułowej konstrukcji, dzięki której meble zapewniają więcej przestrzeni użytkowej.

Przestrzeń w szufladach dostosowana do wysokości produktów

System KAM PREMIUM Plus powstał na bazie autorskiego modułowego podziału szafki dolnej KAMMODUŁ, w którym optymalnie dopasowano przestrzeń użytkową szuflad. Każda szuflada idealnie pasuje do przechowywanych akcesoriów i produktów kuchennych. W kuchniach PREMIUM Plus projekt szafki z szufladami został udoskonalony poprzez kolejne innowacyjne rozwiązanie - zwiększenie przestrzeni użytkowej szafek dolnych przez podniesienie ich wysokości oraz wprowadzenie mniejszego nawisu frontów

Nowa wysokość szafek dolnych i słupków

Typowa wysokość korpusów w szafkach dolnych stosowana przez polskich producentów to 72cm. W systemie PREMIUM Plus wystepuje dodatkowy typoszereg o wysokości równej 77cm. 

Więcej przestrzeni

Nowa przestrzeń uzyskana w każdej dolnej szafce zwiększa ich pojemność. Jest to główna zaleta użytkowa systemu PREMIUM Plus.

Ergonomiczny podział szuflad

Typowa wysokość korpusów w szafkach dolnych stosowana przez polskich producentów to 72cm. W systemie PREMIUM Plus wystepuje dodatkowy typoszereg o wysokości równej 77cm. Tym samym uzyskana przestrzeń w każdej dolnej szafce zwiększa ich pojemność. Jest to główna zaleta użytkowa systemu PREMIUM Plus.

Wiele opcji aranżacji

Kolejną zaletą użytkową jest różnorodność wysokości szuflad w jednym systemie. Zwiększa to funkcjonalność szafek z szufladami umożliwiając optymalne rozmieszczenie produktów różnej wysokości.

Nowe wymiary szafek wiszących

W systemie KAM PREMIUM Plus oferujemy aż osiem wysokości korpusów szafek wiszących. Dodatkowo szafki wiszące mają większą od typowych głębokość 33,5 lub 37,0 cm.