FAQ

Najczęściej zadawane pytania.

Meble wyprodukowane przez Spółkę Meblową KAM objęte są dwuletnią gwarancją.

Jest jeden Salon Firmowy KAM, w Milejewie, ul. Elbląska 63.
Salon Firmowy KAM w Milejewie nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej, natomiast świadczy pełną obsługę związaną z fachowym doradztwem, pomiarem pomieszczenia, wykonaniem projektu i montażem kuchni w obrębie 50 km od siedziby Salonu.

Meble KAM sprzedawane są przez samodzielne, niezależne firmy, współpracujące z producentem - Spółką Meblową KAM, także przez Internet.

Na firmowej stronie internetowej www.meblekam.pl umieszczona jest mapa z siecią sprzedaży Punktów sprzedaży i Studiów kuchennych posiadających ofertę mebli KAM.

W przypadku kuchni systemowych, np. KAMMONO, montaż leży po stronie klienta. Wyjątkiem może być możliwość wykonaniu montażu, gdy dany Salon posiada ekipę montażową i świadczy takie usługi. W tym celu należy usttlaić to w konkretnym Salonie lub Punkcie sprtzedaży.

Meble są zmontowane tylko w przypadku kuchni systemu KAM Plus, KAM Premium Plus, KAMmoduł Pro-Line, KAMmoduł. Są to systemy do których niezbędna jest pomoc projektanta, który wykona pomiar pomieszczenia, a następnie projekt, na podstawie którego ekipa montażowa zajmie się zainstalowaniem zabudowy kuchennej w domu Klienta.

Tak, o ile dany element jest jeszcze w ofercie. W tym celu należy skontaktować się z Salonem, który dokonał sprzedaży kuchni KAM.

Od 4 do 6 tygodni. Termin realizacji należy sprawdzać na bieżąco w Salonie, w kórym zostało złożone zamówienie.

4 tygodnie od momentu przyjęcia zgłoszenia przez dział reklamacji w firmie KAM. W tym terminie 2 tygodnie przysługują na rozpatrzenie reklamacji oraz kolejne 2 tygodnie na realizację reklamacji.

Tak, o ile technologia, którą stosuje producent pozwala na takie zamówienie.

Meble Systemowe KAMMONO i Olivia Soft mają określoną kolorystykę, przedstawioną w katalogach. Natomiast meble „na wymiar”, z całej kolekcji Mebli KAM, mają kolorystykę bardzo szeroką i można ją dowolnie dobierać z aktualizowanej na bieżąco oferty.

Meble KAM można zamówić w konkretnym Salonie lub Punkcie Sporzedaży (gdzie można obejrzeć ekspozycje oraz próbniki) lub przez internet od sprzedawców, współpracującymi ze Spółką Meblową KAM.

Ceny mebli KAMMONO są sugerowanymi cenami detalicznymi i mogą występować różnice w poszczególnych miejscach oferujących meble Spółki Meblowej KAM. Prosimy znaleźć najbliższy Punkt Sprzedazy i sprawdzić ceny w konkretnym miejscu.

Zasady użytkowania i konserwacji można znaleźć w Karcie Gwarancyjnej KAM.

facebook youtube