Meble w wersji ekonomicznej mogą być zarówno pojemne, jak i niezwykle efektowne. Udowadnia to tegoroczny laureat Złotego Medalu MTP targów Meble Polska 2014 – firma Kam z Milejewa autor nowatorskiego zastawu mebli kuchennych KAMduo w wersji XL. 

Meble kuchenne KAMduo w wersji XL sięgają po sam sufit umożliwiając przechowywanie większej ilości naczyń i sprzętów kuchennych. Takie rozwiązania to rzadkość na rynku w standardowych, ekonomicznych ofertach mebli kuchennych gotowych. Wysoka zabudowa stosowana jest głównie przez firmy zajmujące się produkcją mebli na wymiar, co niejednokrotnie wiąże się z większym kosztem takich mebli. Meble KAMduo XL w gotowych zestawach są wyższe od standardowych o 28 cm, dzięki czemu zyskujemy o 40% większą pojemność szafek górnych przy zachowaniu przystępnej ceny.

Oprócz szerokiego wyboru modułów KAMduo, dostępna jest również nowa, poszerzona oferta dekorów, które można zestawiać w efektowne, dualne kontrasty.  Nowością są fronty akrylowane w kolorze szarym i waniliowym, które jak radzi producent można na przykład skomponować z dekorami o strukturze drewna (m.in. dekor pinia biała, szampan i brązowy).