Nagrody

Potwierdzeniem jakości i solidności produktów Spółki Meblowej KAM sp. j. są licznie zdobyte nagrody, jak też wyróżnienia na krajowych i międzynarodowych targach. W ostatnich latach firma KAM otrzymała:


Nagrody i osiągnięcia KAM

Potwierdzeniem jakości i solidności produktów Spółki Meblowej KAM sp. j. są licznie zdobyte nagrody, jak też wyróżnienia na krajowych i międzynarodowych targach. W ostatnich latach firma KAM otrzymała:

Międzynarodowe Targi Poznańskie 2020

Złoty Medal MTP oraz Złoty Medal MTP Wybór konsumentów - system mebli kuchennych KAMMONO BLACK.

Kammono Black od pomysłu, przez projekt po gotowy zestaw meblowy powstał w Milejewie.

- Dziś nieważne czy jesteś z małego miasta czy z światowej stolicy, możesz rozwijać swoje pasje i osiągać sukces – mówi Sylwia Kowalska – Mikutel. – Dziś łatwiej jest podróżować, oglądać prace projektantów  w Mediolanie, rozmawiać z producentami materiałów z całego świata, poznawać nowe technologie, a potem realizować swoje pomysły.

Firma KAM w ostatnich latach rozrosła się do przedsiębiorstwa zatrudniającego około 170 osób i wytwarza swoje meble kuchenne w kilku nowocześnie wyposażonych halach. Znana jest z wprowadzania pionierskich rozwiązań w meblach kuchennych. Posiada wiele wzorów przemysłowych oraz użytkowych. Meble z Milejewa sprzedawane są nie tylko w salonach w Polsce, ale i Europie, gdzie doceniane jest nowoczesne wzornictwo i bardzo wysoka jakość wykonania.

W ofercie KAM znajdują się studyjne meble kuchenne „na wymiar”, jak też meble systemowe, czyli takie które mają gotowe moduły szafek, z których łatwo „układa się” gotową zabudowę kuchenną.

- Nasza medalistka, kuchnia Kammono Black z frontami z czarnym obrzeżem i zintegrowanym z nim czarnym uchwytem pochodzi z serii mebli systemowych – dodaje Andrzej Wołosz.

Premierą targów poznańskich były również zestawy Kam Premium Plus, w których zastosowano odważne połączenia np. dekorów imitujących beton, marmur czy głębokie struktury drewna na blatach.

- Po czasie dominacji wysokiego połysku zdecydowanym trendem są powierzchnie matowe np. w kolorze różu. – dodaje Sylwia Kowalska – Mikutel. – W naszych targowych kreacjach mamy do czynienia z nowoczesną technologią wykańczania powierzchni matowych, na których nie pozostają widoczne odciski palców.

- Tegoroczny Złoty Medal jest już naszym ósmym, który przywieźliśmy z Międzynarodowych Targów Poznańskich – mówi Andrzej Wołosz. – Każdego roku wprowadzamy do oferty wiele nowości, które pozytywnie zaskakują klientów. Dlatego jeszcze nie raz będzie nam miło pretendować do kolejnego złotego medalu.

Międzynarodowe Targi Poznańskie 2017

Złoty Medal MTP - system mebli kuchennych KAMMODUŁ PREMIUM.

System KAMmoduł PREMIUM doceniony został za innowacyjne rozwiązanie w zakresie większej powierzchni użytkowej szafek dolnych oraz bardziej funkcjonalny podział wysokości szuflad. 

W systemie mebli KAMmodul PREMIUM producent zwiększył wysokość korpusu szafki dolnej, co oznacza, że użytkownicy kuchni nie tylko mogą optymalnie ustawić wysokość blatu roboczego - tu odpowiednio do wzrostu, ale i wykorzystać większą powierzchnię użytkową szafki.

Większa wysokość szafki umożliwiła wprowadzenie nowej wysokości szuflad, która pozwala zoptymalizować wykorzystanie ich przestrzeni użytkowej. Trzy nowe wysokości szuflad są wprost idealnie dostosowane do przechowywanych w nich akcesoriów kuchennych, naczyń czy produktów żywnościowych. To kolejny dobry sposób znanego producenta na ergonomiczne wykorzystanie powierzchni użytkowej mebli.  

KAM podpowiada, jaką idealną wysokość powinny mieć poszczególne szuflady, ale to klientom pozwala zdecydować, które z tych szuflad i w jakiej ilości będą potrzebne w ich kuchni. W systemie PREMIUM dostępnych jest UWAGA - ponad 700 szafek, do wyboru jest też aż 39 propozycji kolorystycznych frontów.

KAMmoduł PREMIUM = komfort + estetyka
W systemie mebli z linii PREMIUM szczególny nacisk położono na estetyczne i staranne wykończenie mebli. Wszystkie widoczne krawędzie korpusu są wykończone obrzeżem w kolorze lub dekorze frontu.  Wewnątrz szafek zastosowano estetyczne podpórki zabezpieczające półki przed wysunięciem, a także nowe bardziej wytrzymałe zawieszki szafek wiszących oraz tzw. piąty punkt podparcia, eliminujący uginanie się półek w szafkach o szerokości powyżej 80 cm.

Takie rozwiązania mają znaczący wpływ na zwiększoną żywotność mebli. Komfort ich użytkowania zapewniają nowoczesne okucia, dzięki którym fronty szuflad otwierają się i domykają delikatnie i bezszelestnie, a drzwi szafek nie wydają najmniejszego odgłosu podczas domykania. Warto również zaznaczyć, że do oklejania obrzeżem prostych krawędzi płyt stosowany jest klej wodoodporny PUR, gwarantujący solidne i estetyczne wykończenie szafek kuchennych.

Międzynarodowe Targi Poznańskie 2014, 2015

2014 - Złoty Medal MTP - meble kuchenne KAMDUO XL 2015 - Złoty Medal MTP Wybór Konsumentów - meble kuchenne KAMDUO XL

Meble w wersji ekonomicznej mogą być zarówno pojemne, jak i niezwykle efektowne. Udowadnia to tegoroczny laureat Złotego Medalu MTP targów Meble Polska 2014 – firma Kam z Milejewa autor nowatorskiego zastawu mebli kuchennych KAMduo w wersji XL. 

Meble kuchenne KAMduo w wersji XL sięgają po sam sufit umożliwiając przechowywanie większej ilości naczyń i sprzętów kuchennych. Takie rozwiązania to rzadkość na rynku w standardowych, ekonomicznych ofertach mebli kuchennych gotowych. Wysoka zabudowa stosowana jest głównie przez firmy zajmujące się produkcją mebli na wymiar, co niejednokrotnie wiąże się z większym kosztem takich mebli. Meble KAMduo XL w gotowych zestawach są wyższe od standardowych o 28 cm, dzięki czemu zyskujemy o 40% większą pojemność szafek górnych przy zachowaniu przystępnej ceny.

Oprócz szerokiego wyboru modułów KAMduo, dostępna jest również nowa, poszerzona oferta dekorów, które można zestawiać w efektowne, dualne kontrasty.  Nowością są fronty akrylowane w kolorze szarym i waniliowym, które jak radzi producent można na przykład skomponować z dekorami o strukturze drewna (m.in. dekor pinia biała, szampan i brązowy).

Międzynarodowe Targi Poznańskie 2012

Złoty Medal MTP - meble kuchenne KAMMODUŁ.

Diament Meblarstwa 2010 r.

Wyróżnienie za Zestaw Kuchenny KAMDUO.

Międzynarodowe Targi Poznańskie 2009 r.

Złoty Medal MTP - nowoczesna zabudowa kuchenna KAMSERVO.

Międzynarodowe Targi w Szczecinie 2007 r.

Medal "Wyróżniony Wyrób" za nowoczesną zabudowę KAMBETA.

Spółka Meblowa KAM sp. j. należy do grupy średnich przedsiębiorstw o dużej elastyczności w dostosowaniu swoich wyrobów do zróżnicowanych i zmiennych potrzeb odbiorców.

"Wsłuchując" się w potrzeby rynku, konstruktorzy i projektanci KAM łączą "design" i "art" tak, aby zabudowa kuchenna posiadała modne wzornictwo oraz była ergonomiczna i funkcjonalna.

Międzynarodowe Targi Poznańskie 2007 r.

Złoty Medal MTP - zabudowa kuchenna z nowoczesną spiżarnią KAMSIGMA.

Międzynarodowe Targi Poznańskie 2004 r.

Złoty Medal MTP - meble kuchenne Sylwia.

Międzynarodowe Targi w Szczecinie 2000 r.

Medal "Wyróżniony Wyrób" za prostą formę i estetyczne rozwiązania trzonu kuchennego.

facebook youtube